ebmpapst A4E330-AP18-13 ventilator
Artikelnummer:
A4E330-AP18-13
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$331,29
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst |
| Lawaai: | 67 dBA |
| Snelheid (RPM): | 1600 TPM |
| Type: | Axiaalventilatoren |
| Lengte: | 330 mm |
| Breedte: | 87 mm |
| Hoogte: | 330 mm |
| Serie: | A4E330 |
| Type lager: | Kogel |
| Grootte: | 330 mm |
| Productcategorie: | AC-ventilatoren |
| Voedingsspanning: | 230 VAC |
| Type druk: | 75 Pa |
| Vermogen: | 140 W |
| Stijl van beëindiging: | Draadkabels |
| Huidig type: | AC |
| Fabrieksverpakking Hoeveelheid: | 1 |
| Afmetingen frame - mm: | 330 mm L x 87 mm B x 330 mm H |
| Fabrikant: | ebm-papst |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
67 dBA |
| Toerental |
1600 TPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst A4E330-AP18-13 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.