ventilator ebm-papst A4D300-AT04-01
Artikelnummer:
A4D300-AT04-01
Buisaxiale ventilator, 3 Fase 230/400VAC Rond - 300mm Dia Bal 7 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$289,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | A4D300-AT04-01 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230/400VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 90.0W |
| RPM: | 1530 TPM |
| Breedte: | 82,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas, 3 Fasen |
| Serie: | S |
| Afmetingen: | Rond - 300mm Dia |
| Statische druk: | 0,301 in H2O (75,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Dubbel voltage |
| Beëindiging: | 7 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | AC VENTILATOR AXIAAL |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator, 3 Fase 230/400VAC Rond - 300mm Dia Bal 7 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0,170A/0,290A |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst A4D300-AT04-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.