Globe Motors A47-B15A-23T1-000 Ventilator
Artikelnummer:
A47-B15A-23T1-000
Globe Motors A47-B15A-23T1-000 AC ventilator 230V 120x120x38mm 46/49CFM 6.5/6W 27/28dBA 1450RPM Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$29,77
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | A47-B15A-23T1-000 |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 230 VAC |
| Luchtstroom: | 49 CFM (1388 L/Min.) CGM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 In. (120 x 120 mm) |
| Dikte bij benadering: | 1,5 inch (38 mm) |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.045 A |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 27/28 dBA |
| Vermogen: | 6.5 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | AC serie |
| Grootte: | 4,7 x 1,5 (120 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 1450 TPM |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 19,4 oz. |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
27/28 dBA |
| Luchtstroom |
49 CFM (1388 L/Min.) CGM |
| Stroom |
6.5 W |
| Spanning |
230 VAC |
| Toerental |
1450 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Globe Motors A47-B15A-23T1-000 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.