Globe Motors A47-B15A-15T3-100 Ventilator
Artikelnummer:
A47-B15A-15T3-100
Globe Motors A47-B15A-15T3-100 AC ventilator 115V 120x120x38mm 88/102CFM 15/14W 37/41dBA 1450RPM Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$30,30
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | A47-B15A-15T3-100 |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 102 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 in ; 120 x 120 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.21 A |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 41 dBA |
| Vermogen: | 15.5 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | AC serie |
| Grootte: | 4,7 x 1,5 (120 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 2900 TPM |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 19,4 oz |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
41 dBA |
| Luchtstroom |
102 CFM |
| Stroom |
15.5 W |
| Spanning |
115 V |
| Toerental |
2900 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Globe Motors A47-B15A-15T3-100 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.