Globe Motors A36-B10A-15T1-000 Ventilator
Artikelnummer:
A36-B10A-15T1-000
Globe Motors A36-B10A-15T1-000 AC ventilator 115V 92x92x25mm 25CFM 6/7W 25dBA 1450/1800RPM Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$26,39
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | A36-B10A-15T1-000 |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 20 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,6 x 3,6 in ; 92 x 92 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.08 A |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 25 dBA |
| Vermogen: | 6 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | AC serie |
| Grootte: | 3,6 x 1 (92 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 1800 RPM |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 10,5 oz |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
25 dBA |
| Luchtstroom |
20 CFM |
| Stroom |
6 W |
| Spanning |
115 V |
| Toerental |
1800 RPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Globe Motors A36-B10A-15T1-000 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.