ebmpapst A2E200-AI38-01 Ventilator
Artikelnummer:
A2E200-AI38-01
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$194,04
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst |
| Lawaai: | 68 DB |
| Snelheid (RPM): | 2900 TPM |
| Luchtstroom: | 582,69 CFM |
| Type: | Axiaal |
| Lengte: | 200 mm |
| Breedte: | 62 mm |
| Hoogte: | 200 mm |
| Serie: | A2E200 |
| Type lager: | Kogel |
| Grootte: | 200 mm |
| Productcategorie: | AC-ventilatoren |
| Voedingsspanning: | 230 VAC |
| Type druk: | 150 Pa |
| Vermogen: | 78 W |
| Materiaal behuizing: | Staal |
| Huidig type: | AC |
| Fabrieksverpakking Hoeveelheid: | 1 |
| Afmetingen frame - mm: | 200 mm L x 62 mm B x 200 mm H |
| Fabrikant: | ebm-papst |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
68 DB |
| Luchtstroom |
582,69 CFM |
| Toerental |
2900 TPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst A2E200-AI38-01 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.