ventilator ebm-papst A2E200-AH86-75
Artikelnummer:
A2E200-AH86-75
Ventilator Tubeaxial 115VAC Rond - 197mm Dia Ball 4 Wire Leads - QC Contactdozen (2), Ring Terminal (1), Wire Lead (1)
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | A2E200-AH86-75 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 85.0W |
| RPM: | 2700 TPM |
| Breedte: | 65,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | A2E200 |
| Afmetingen: | Rond - 197mm Dia |
| Statische druk: | 0,363 in H2O (90,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 4 draadkabels - QC-contactdozen (2), ringaansluiting (1), draadkabel (1) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL |
| Beschrijving: | AC AXIALE VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 115VAC Rond - 197mm Dia Ball 4 Wire Leads - QC Contactdozen (2), Ring Terminal (1), Wire Lead (1) |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.720A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging |
4 draadkabels - QC-contactdozen (2), ringaansluiting (1), draadkabel (1) |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst A2E200-AH86-75 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.