ebmpapst A2E200-AF02-01 Ventilator
Artikelnummer:
A2E200-AF02-01
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$128,50
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst |
| Lawaai: | 65 DB |
| Snelheid (RPM): | 2740 RPM |
| Luchtstroom: | 436 CFM |
| Type: | Axiaal |
| Lengte: | 200 mm |
| Breedte: | 73 mm |
| Hoogte: | 200 mm |
| Serie: | A2E200 |
| Grootte: | 200 mm |
| Productcategorie: | AC-ventilatoren |
| Voedingsspanning: | 230 VAC |
| Vermogen: | 61 W |
| Materiaal behuizing: | Staal |
| Huidig type: | AC |
| Fabrieksverpakking Hoeveelheid: | 1 |
| Afmetingen frame - mm: | 200 mm L x 73 mm B x 200 mm H |
| Fabrikant: | ebm-papst |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
65 DB |
| Luchtstroom |
436 CFM |
| Toerental |
2740 RPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst A2E200-AF02-01 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.