ebmpapst A2D250-AI02-01 Ventilator
Artikelnummer:
A2D250-AI02-01
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$480,30
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst |
| Snelheid (RPM): | 2650 RPM |
| Type: | Borstelloze Axiaalventilator |
| Lengte: | 250 mm |
| Breedte: | 72 mm |
| Hoogte: | 250 mm |
| Serie: | A2D250 |
| Type lager: | Kogel |
| Grootte: | 250 mm |
| Productcategorie: | AC-ventilatoren |
| Voedingsspanning: | 400 VAC |
| Type druk: | 150 Pa |
| Vermogen: | 140 W |
| Stijl van beëindiging: | Draadkabels |
| Huidig type: | AC |
| Fabrieksverpakking Hoeveelheid: | 1 |
| Afmetingen frame - mm: | 250 mm L x 72 mm B x 250 mm H |
| Fabrikant: | ebm-papst |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Toerental |
2650 RPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst A2D250-AI02-01 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.