ebm-papst A2D250-AA06-84 ventilator
Artikelnummer:
A2D250-AA06-84
Ventilator Tubeaxial, 3 Fase 266/460VAC Rond - 250mm Dia Bal Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$250,37
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | A2D250-AA06-84 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 266/460VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 150W |
| RPM: | 2900 TPM |
| Breedte: | 66,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas, 3 Fasen |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Rond - 250mm Dia |
| Statische druk: | 0,502 in H2O (125,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Dubbel voltage |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | AC AXIALE VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial, 3 Fase 266/460VAC Rond - 250mm Dia Bal Aansluitblok |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.220A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst A2D250-AA06-84 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.