ebmpapst A2D200-AA02-02 Ventilator
Artikelnummer:
A2D200-AA02-02
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$198,30
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst |
| Lawaai: | 67 DB |
| Snelheid (RPM): | 2800 TPM |
| Luchtstroom: | 494 CFM |
| Type: | Axiaal |
| Lengte: | 200 mm |
| Breedte: | 73 mm |
| Hoogte: | 200 mm |
| Serie: | A2D200 |
| Type lager: | Kogel |
| Grootte: | 200 mm |
| Productcategorie: | AC-ventilatoren |
| Voedingsspanning: | 230 VAC |
| Vermogen: | 53 W |
| Materiaal behuizing: | Aluminium |
| Stijl van beëindiging: | Draadkabels |
| Huidig type: | AC |
| Fabrieksverpakking Hoeveelheid: | 1 |
| Afmetingen frame - mm: | 200 mm L x 73 mm B x 200 mm H |
| Fabrikant: | ebm-papst |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
67 DB |
| Luchtstroom |
494 CFM |
| Toerental |
2800 TPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst A2D200-AA02-02 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.