ebmpapst A2D170-AA04-02 Ventilator
Artikelnummer:
A2D170-AA04-02
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$248,79
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst |
| Snelheid (RPM): | 3100 TPM |
| Type: | Borstelloze Axiaalventilator |
| Lengte: | 170 mm |
| Breedte: | 62,5 mm |
| Hoogte: | 170 mm |
| Serie: | A2D170 |
| Type lager: | Kogel |
| Grootte: | 170 mm |
| Productcategorie: | AC-ventilatoren |
| Voedingsspanning: | 230 VAC/400 VAC |
| Vermogen: | 43 W |
| Stijl van beëindiging: | Draadkabels |
| Huidig type: | AC |
| Fabrieksverpakking Hoeveelheid: | 1 |
| Afmetingen frame - mm: | 170 mm L x 62,5 mm B x 170 mm H |
| Fabrikant: | ebm-papst |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Toerental |
3100 TPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst A2D170-AA04-02 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.