Sunon A2175-HBL.TC.R.GN ventilator
Artikelnummer:
A2175-HBL.TC.R.GN
Buisasventilator 240VAC Rond - 172mm Dia Bal 239,0 CFM (6,69m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$43,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | A2175-HBL.TC.R.GN |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 240 VAC |
| Luchtstroom: | 239,0 CFM (6,69m³/min) |
| Lawaai: | 58,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 26.00W |
| RPM: | 3200 TPM |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | A |
| Afmetingen: | Rond - 172mm Dia |
| Statische druk: | 0,690 in H2O (171,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CUR, TUV, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 172X51MM 220/240VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 240VAC Rond - 172mm Dia Bal 239,0 CFM (6,69m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.110A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
58,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon A2175-HBL.TC.R.GN fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.