SUNON A2175-HBL TC.GN ventilator
Artikelnummer:
A2175-HBL TC.GN
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$37,86
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Lawaai: | 58 dBA |
| Spanning:: | 220/240V |
| Vermogen: | 26W |
| Snelheid (RPM): | 3200 |
| Luchtstroom: | 239,0 CFM (6,76 m/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.11A |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Serie: | A |
| Statische druk: | 0,690 in H2O (171,8 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Grootte: | 172 mm x 150 mm x 50 mm |
| Fabrikant: | Sunon |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
58 dBA |
| Luchtstroom |
239,0 CFM (6,76 m/min) |
| Stroom |
26W |
| Spanning |
220/240(V) |
| Toerental |
3200 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “SUNON A2175-HBL TC.GN Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.