SUNON A2175-HBL T.GN ventilator
Artikelnummer:
A2175-HBL T.GN
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$18,93
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Lawaai: | 55 dBA |
| Spanning:: | 220/240V |
| Vermogen: | 39/36W |
| Snelheid (RPM): | 2950 |
| Luchtstroom: | 200,0 CFM (5,66 m/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Serie: | A |
| Statische druk: | 0,380 in H2O (94,6 Pa) |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Grootte: | 172 mm x 150 mm x 50 mm |
| Fabrikant: | Sunon |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
55 dBA |
| Luchtstroom |
200,0 CFM (5,66 m/min) |
| Stroom |
39-36W |
| Spanning |
220/240(V) |
| Toerental |
2950 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “SUNON A2175-HBL T.GN Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.