Sunon A1259HBL-TC ventilator
Artikelnummer:
A1259HBL-TC
Buisasventilator 115VAC Rond - 254mm Dia Bal 806.0 CFM (22.57m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | A1259HBL-TC |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 806,0 CFM (22,57m³/min) |
| Lawaai: | 56,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 68.0W |
| RPM: | 2000 TPM |
| Breedte: | 89,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | A |
| Afmetingen: | Rond - 254mm Dia |
| Statische druk: | 0,370 in H2O (92,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 176°F (-10 ~ 80°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CUR, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 254X89MM 115VAC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 115VAC Rond - 254mm Dia Bal 806.0 CFM (22.57m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.600A |
| Spanningsbereik: | 80 ~ 125 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
56,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon A1259HBL-TC fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.