Sanyo Denki 9WV0812P1M001 Ventilator
Artikelnummer:
9WV0812P1M001
Sanyo Denki 9WV0812P1M001 DC ventilatoren ventilator 80x38mm 12VDC 80.9CFM Tach/PWM
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$68,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo Denki |
| Model: | 9WV0812P1M001 |
| Grootte: | 80 mm |
| Type: | Spatwaterdicht |
| Type druk: | 0,68 in H2O |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Lengte: | 80 mm |
| Breedte: | 38 mm |
| Serie: | 9WV |
| Lawaai: | 51 dBA |
| Hoogte: | 80 mm |
| Snelheid: | 6000 OMW/MIN |
| Productcategorie: | DC-ventilatoren |
| Voedingsspanning: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 80,9 CFM |
| Vermogen: | 9 W |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Stijl van beëindiging: | Draadkabels |
| Huidig type: | DC |
| Fabrieksverpakking Hoeveelheid: | 27 |
| Afmetingen frame - mm: | 80 mm L x 38 mm B x 80 mm H |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
51 dBA |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9WV0812P1M001 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.