Sanyo 9WS0824F401 fan
Artikelnummer:
9WS0824F401
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 80mm L x 80mm H Bal 29,3 CFM (0,820m³/min) 3 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$41,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9WS0824F401 |
| Lawaai: | 28,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 29,3 CFM (0,820m³/min) |
| Vermogen (watt): | 1.68 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2700 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Sanyo |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Statische druk: | 0,138 in H2O (34,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UL |
| Gewicht: | 0.265 lb (120.2 g) |
| Serie: | San Ace 80WS |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.070A |
| Spanningsbereik: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 80mm L x 80mm H Bal 29,3 CFM (0,820m³/min) 3 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
28,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9WS0824F401 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.