Sanyo Denki 9WPA0912P4G201 ventilator
Artikelnummer:
9WPA0912P4G201
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 92mm L x 92mm H Bal 86,5 CFM (2,42m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$79,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9WPA0912P4G201 |
| Lawaai: | 47,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 86,5 CFM (2,42m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 5700 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Breedte: | 25,20 mm |
| Statische druk: | 0,510 in H2O (127,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | – |
| Serie: | San Ace 92W |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.500A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 92mm L x 92mm H Bal 86,5 CFM (2,42m³/min) 4 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
47,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9WPA0912P4G201 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.