Sanyo Denki 9WPA0824P4G003 ventilator
Artikelnummer:
9WPA0824P4G003
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 80mm L x 80mm H Bal 82,7 CFM (2,32m³/min) 4 positie Rechthoekige Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$37,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9WPA0824P4G003 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 82,7 CFM (2,32m³/min) |
| Lawaai: | 54,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 8250 TPM |
| Breedte: | 25,20 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | San Ace 80W |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Statische druk: | 0,843 in H2O (210,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | 80X25MM, GELIJKSTROOM, 24V, SPATWATER & STOF |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 80mm L x 80mm H Bal 82,7 CFM (2,32m³/min) 4 positie Rechthoekige Connector |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.360A |
| Spanningsbereik: | 21,6 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
54,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9WPA0824P4G003 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.