Sanyo 9WP1224H102 fan
Artikelnummer:
9WP1224H102
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 120mm L x 120mm H Bal 99,0 CFM (2,77m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$45,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9WP1224H102 |
| Lawaai: | 39,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 99,0 CFM (2,77m³/min) |
| Vermogen (watt): | 5.28 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2600 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Sanyo |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Breedte: | 38,00mm |
| Statische druk: | 0,283 in H2O (70,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UL |
| Gewicht: | 0,794 lb (360,15 g) |
| Serie: | San Ace 120W |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.220A |
| Spanningsbereik: | 14 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 120mm L x 120mm H Bal 99,0 CFM (2,77m³/min) 2 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
39,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9WP1224H102 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.