Sanyo Denki 9WL0812G4D001 ventilator
Artikelnummer:
9WL0812G4D001
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 54.3 CFM (1.52m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$77,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9WL0812G4D001 |
| Lawaai: | 43,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 54,3 CFM (1,52m³/min) |
| Vermogen (watt): | 3.6 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 5500 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Statische druk: | 0,390 in H2O (97,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Sensor vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UL |
| Gewicht: | 0,331 lb (150,14 g) |
| Serie: | San Ace 80W |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.300A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 180000 uur @ 60°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 54.3 CFM (1.52m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
43,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9WL0812G4D001 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.