Sanyo 9WL0612P4S001 ventilator
Artikelnummer:
9WL0612P4S001
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$63,80
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo |
| Lawaai: | 53 dBA |
| Spanning:: | 12V |
| Vermogen: | 8.04W |
| Snelheid (RPM): | 11000 |
| Luchtstroom: | 49,4 CFM (1,399 m?/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.67A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 1,204 in H2O |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| Fabrikant: | Sanyo |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
53 dBA |
| Luchtstroom |
49,4 CFM (1,399 m?/min) |
| Stroom |
8.04W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
11000 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9WL0612P4S001 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.