Sanyo Denki 9WG1224G102-E ventilator
Artikelnummer:
9WG1224G102-E
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 120mm L x 120mm H Bal 137,0 CFM (3,84m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9WG1224G102-E |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 137,0 CFM (3,84m³/min) |
| Lawaai: | 49,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 12 W |
| RPM: | 3600 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | San Ace 120W |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,542 in H2O (135,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 120X38MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 120mm L x 120mm H Bal 137,0 CFM (3,84m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.500A |
| Spanningsbereik: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 80000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
49,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9WG1224G102-E fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.