Sanyo Denki 9WFA0824G6002 ventilator
Artikelnummer:
9WFA0824G6002
Fan Tubeaxial 24VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 50.6 CFM (1.42m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$38,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9WFA0824G6002 |
| Lawaai: | 48,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 50,6 CFM (1,42m³/min) |
| Vermogen (watt): | 3.6 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 6000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Statische druk: | 0,420 in H2O (104,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | Bestand tegen olie |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Gewicht: | 0.232 lb (105.23 g) |
| Serie: | San Ace 80WF |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.150A |
| Spanningsbereik: | 15 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 24VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 50.6 CFM (1.42m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
48,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9WFA0824G6002 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.