Sanyo Denki 9W2TP48P0S001 ventilator
Artikelnummer:
9W2TP48P0S001
Gemotoriseerde waaiers 48VDC Rond - 221mm Dia Bal 693,0 CFM (19,40m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9W2TP48P0S001 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 693,0 CFM (19,40m³/min) |
| Lawaai: | 73,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 110.4 W |
| RPM: | 3400 TPM |
| Breedte: | 71,00 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | San Ace 221W |
| Afmetingen: | Rond - 221mm Dia |
| Statische druk: | 2,650 in H2O (660,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP56 - stofdicht, waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 221X71MM 48VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 48VDC Rond - 221mm Dia Bal 693,0 CFM (19,40m³/min) 4 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.30A |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 72 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
73,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9W2TP48P0S001 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.