Sanyo Denki 9W2TJ24P0H001 ventilator
Artikelnummer:
9W2TJ24P0H001
Gemotoriseerde waaiers 24VDC Rond - 133mm Dia Bal 225.0 CFM (6.30m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9W2TJ24P0H001 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 225,0 CFM (6,30m³/min) |
| Lawaai: | 61,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 28.8 W |
| RPM: | 4150 RPM |
| Breedte: | 91,00mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | San Ace 133W |
| Afmetingen: | Rond - 133mm Dia |
| Statische druk: | 1,590 in H2O (396,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 133X91MM 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 24VDC Rond - 133mm Dia Bal 225.0 CFM (6.30m³/min) 4 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.20A |
| Spanningsbereik: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
61,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9W2TJ24P0H001 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.