Sanyo Denki 9W2TGA48P0G001 ventilator
Artikelnummer:
9W2TGA48P0G001
Gemotoriseerde waaiers 48VDC Rond - 175mm Dia Bal 611.0 CFM (17.11m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$388,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9W2TGA48P0G001 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 611,0 CFM (17,11m³/min) |
| Lawaai: | 80,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 185 W |
| RPM: | 5700 TPM |
| Breedte: | 69,00mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | San Ace 175W |
| Afmetingen: | Rond - 175mm Dia |
| Statische druk: | 4,420 in H2O (1100,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP56 - stofdicht, waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 140°F (-30 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 175X69MM 48VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 48VDC Rond - 175mm Dia Bal 611.0 CFM (17.11m³/min) 4 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 3.85A |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 72 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | Varieert op basis van temperatuur |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
80,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9W2TGA48P0G001 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.