Sanyo Denki 9W1TM48P4H01 ventilator
Artikelnummer:
9W1TM48P4H01
Gemotoriseerde waaiers 48VDC Rond - 100mm Dia Bal 62.5 CFM (1.75m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$72,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9W1TM48P4H01 |
| Lawaai: | 60,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 62,5 CFM (1,75m³/min) |
| Vermogen (watt): | 10.56 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 6400 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Afmetingen: | Rond - 100mm Dia |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Statische druk: | 2,250 in H2O (560,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UL |
| Gewicht: | 0,353 lb (160,12 g) |
| Serie: | San Ace 100W |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.220A |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 60 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | Varieert op basis van temperatuur |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 48VDC Rond - 100mm Dia Bal 62.5 CFM (1.75m³/min) 4 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
60,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9W1TM48P4H01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.