Sanyo 9GA0624P1J03 ventilator
Artikelnummer:
9GA0624P1J03
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$36,41
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo Denki |
| Lawaai: | 63,0 dB(A) |
| Spanning:: | 24 VDC |
| Snelheid (RPM): | 17500 TPM |
| Luchtstroom: | 62,0 CFM (1,74 m/min) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Breedte: | 38,00mm |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Serie: | San Ace 60 |
| Statische druk: | 3,330 in H2O (829,5 Pa) |
| Beschrijving: | DC AXIALE VENTILATOR 60X60X38MM PWM |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 21,6 ~ 25,2 VDC |
| Vermogen (watt): | 18.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140¡ãF (-20 ~ 60¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | Varieert op basis van temperatuur |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 0.750A |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
63,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
62,0 CFM (1,74 m/min) |
| Spanning |
24 VDC |
| Toerental |
17500 TPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9GA0624P1J03 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.