Sanyo 9GA0312P3K0011 ventilator
Artikelnummer:
9GA0312P3K0011
Sanyo 9GA0312P3K0011 12V 0,62A 4-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$27,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | 9GA0312P3K0011 |
| RPM: | 25000 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Breedte: | 28,00 mm |
| Luchtstroom: | 21,2 CFM (0,594m³/min) |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Serie: | San Aas 38 |
| Statische druk: | 3,210 in H2O (800,0 Pa) |
| Lawaai: | 59,0 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR 38X28MM 12VDC RBLS TACH,PWM |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 38mm L x 38mm H |
| Andere namen: | 1688-2113 9GA0312P3K0011-ND |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | Niet van toepassing |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Vermogen (watt): | 7.40W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158掳F (-20 ~ 70掳C) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 0.620A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
59,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
21,2 CFM (0,594m³/min) |
| Origineel |
Vervang |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9GA0312P3K0011 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.