Sanyo 9G1224H4011 ventilator
Artikelnummer:
9G1224H4011
Sanyo 9G1224H4011 24V 0,17A 3draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$32,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo |
| Model: | 9G1224H4011 |
| spanning: | 24V |
| Snelheid (RPM): | 2850 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.17A |
| Vermogen: | 4.08W |
| Lawaai: | 40 dBA |
| Luchtstroom: | 88 CFM (2,492 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 119 mm x 119 mm x 25 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 64Pa |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
40 dBA |
| Luchtstroom |
88 CFM (2,492 m?/min) |
| Stroom |
4.08W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
2850 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9G1224H4011 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.