Sanyo 9G0912G101 ventilator
Artikelnummer:
9G0912G101
Sanyo 9G0912G101 12V Ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$22,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Schaffner EMC, Inc. |
| Model: | 9G0912G101 |
| Snelheid (RPM): | 50 dB(A) |
| Type: | Kogel |
| Lawaai: | Buizenas |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Kenmerken: | Snelheidssensor (toerenteller) |
| Serie: | San Ace 92 |
| Statische druk: | 110,0 CFM (3,11 m/min) |
| Beschrijving: | VENTILATOR 92X38MM 12VDC TOERENTELLER |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | 0,602 in H2O (149,9 Pa) |
| Goedkeuringen: | CSA, TUV, UR |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C) |
| Materiaal - Frame: | 5000 OMW/MIN |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Huidige waardering: | 1.10A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
Buizenas |
| Toerental |
50 dB(A) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9G0912G101 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.