Sanyo Denki 9CRL0812P8G001 ventilator
Artikelnummer:
9CRL0812P8G001
Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 80mm L x 80mm H Bal 158,9 CFM (4,45m³/min) 4 draden per ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$97,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9CRL0812P8G001 |
| Lawaai: | 76,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 158,9 CFM (4,45m³/min) |
| Vermogen (watt): | 63.6 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 12000 voor, 11300 achter |
| Beëindiging: | 4 draden per ventilator |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Breedte: | 80,00mm |
| Statische druk: | 4,620 in H2O (1150,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Kenmerken: | Contraroterend, beveiliging tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Gewicht: | 1,1 lbs (499,0 g) |
| Serie: | San Ace 80L |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 5.30A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 130000 uur @ 60°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 80mm L x 80mm H Bal 158,9 CFM (4,45m³/min) 4 draden per ventilator |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
76,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9CRL0812P8G001 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.