Sanyo Denki 9CRA0948P0G601 ventilator
Artikelnummer:
9CRA0948P0G601
Vierkante ventilator Tubeaxial (Dual) 48VDC - 92mm L x 92mm H Bal 205,0 CFM (5,74m³/min) 4 draden per ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9CRA0948P0G601 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 205,0 CFM (5,74m³/min) |
| Lawaai: | 81,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 105.6 W |
| RPM: | 13300 voor, 12200 achter |
| Breedte: | 76,00mm |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Serie: | San Ace 92 |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Statische druk: | 6,630 in H2O (1651,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Contraroterend, beveiliging tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden per ventilator |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 92X76MM 48VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial (Dual) 48VDC - 92mm L x 92mm H Bal 205,0 CFM (5,74m³/min) 4 draden per ventilator |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.20A |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 60 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
81,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9CRA0948P0G601 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.