Sanyo 9CRA0612P6K001 Ventilator
Artikelnummer:
9CRA0612P6K001
Sanyo 9CRA0612P6K001 12V 3.1A 37.2W ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$35,46
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo |
| Model: | 9CRA0612P6K001 |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 18300/15800 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 3.1A |
| Vermogen: | 37.2W |
| Lawaai: | 73 dBA |
| Luchtstroom: | 80,5 CFM (2,28 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 56 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 4,54 in H2O |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
73 dBA |
| Luchtstroom |
80,5 CFM (2,28 m/min) |
| Stroom |
37.2W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
18300/15800 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9CRA0612P6K001 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.