Sanyo Denki 9CRA0412P5G03 ventilator
Artikelnummer:
9CRA0412P5G03
Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 40mm L x 40mm H Bal 27,2 CFM (0,762m³/min) 4 draden per ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9CRA0412P5G03 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 27,2 CFM (0,762m³/min) |
| Lawaai: | 59,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 12 W |
| RPM: | 14000 voor, 10400 achter |
| Breedte: | 56,00mm |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Serie: | San Ace 40 |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | 1,750 in H2O (435,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Contraroterend, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden per ventilator |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR DUBBEL 40X56MM 12VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 40mm L x 40mm H Bal 27,2 CFM (0,762m³/min) 4 draden per ventilator |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.00A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
59,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9CRA0412P5G03 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.