Sanyo Denki 9CRA0312P4K03 ventilator
Artikelnummer:
9CRA0312P4K03
Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 38mm L x 38mm H Bal 27,2 CFM (0,762m³/min) 4 draden per ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$22,13
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9CRA0312P4K03 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 27,2 CFM (0,762m³/min) |
| Lawaai: | 64,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 18 W |
| RPM: | 17600 voor, 14520 achter |
| Breedte: | 48,00mm |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Serie: | San Aas 38 |
| Afmetingen: | Vierkant - 38mm L x 38mm H |
| Statische druk: | 2,810 in H2O (700,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Contraroterend, beveiliging tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden per ventilator |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR DUBBEL 38X48MM 12VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 38mm L x 38mm H Bal 27,2 CFM (0,762m³/min) 4 draden per ventilator |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.50A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
64,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9CRA0312P4K03 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.