Sanyo Denki 9CR5748P9G001 ventilator
Artikelnummer:
9CR5748P9G001
Buisaxiale ventilator (dubbel) 48VDC Rechthoekig/rond - 172mm L x 150mm H Bal 636,0 CFM (17,81m³/min) 4 draden per ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$175,25
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9CR5748P9G001 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 636,0 CFM (17,81m³/min) |
| Lawaai: | 83,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 264 W |
| RPM: | 7300 voor, 6400 achter |
| Breedte: | 102,0 mm |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Serie: | San Ace 172 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Statische druk: | 5,620 in H2O (1400,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Contraroterend, beveiliging tegen geblokkeerde rotor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden per ventilator |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 172X102MM 48VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator (dubbel) 48VDC Rechthoekig/rond - 172mm L x 150mm H Bal 636,0 CFM (17,81m³/min) 4 draden per ventilator |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 5.50A |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 72 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
83,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9CR5748P9G001 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.