Sanyo 9CR0812P8H03 fan
Artikelnummer:
9CR0812P8H03
Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 140.0 CFM (3.92m³/min) 4 Wire Leads per Fan
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$39,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9CR0812P8H03 |
| Lawaai: | 68,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 140,0 CFM (3,92m³/min) |
| Vermogen (watt): | 43.2 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 7000 voor, 4600 achter |
| Beëindiging: | 4 draden per ventilator |
| Fabrikant: | Sanyo |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Breedte: | 80,00mm |
| Statische druk: | 1,610 in H2O (401,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Kenmerken: | Contraroterend, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UL |
| Gewicht: | 0,772 lb (350,17 g) |
| Serie: | San Ace 80 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 3.60A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 80mm L x 80mm H Ball 140.0 CFM (3.92m³/min) 4 Wire Leads per Fan |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
68,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9CR0812P8H03 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.