Sanyo Denki 9CR0812H801 ventilator
Artikelnummer:
9CR0812H801
Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 80mm L x 80mm H Bal 140,0 CFM (3,92m³/min) 3 draden per ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$26,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9CR0812H801 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 140,0 CFM (3,92m³/min) |
| Lawaai: | 68,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 43.2 W |
| RPM: | 7000 voor, 4600 achter |
| Breedte: | 80,00mm |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Serie: | San Ace 80 |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Statische druk: | 1,610 in H2O (401,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Contraroterend, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden per ventilator |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR DUBBEL 80X80MM 12VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 80mm L x 80mm H Bal 140,0 CFM (3,92m³/min) 3 draden per ventilator |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 3.60A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
68,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9CR0812H801 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.