Sanyo Denki 9CR0612P5H03 ventilator
Artikelnummer:
9CR0612P5H03
Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 60mm L x 60mm H Bal 65,3 CFM (1,83m³/min) 4 draden per ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$30,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9CR0612P5H03 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 65,3 CFM (1,83m³/min) |
| Lawaai: | 65,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 24 W |
| RPM: | 10500 voor, 8200 achter |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Serie: | San Ace 60 |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Statische druk: | 2,010 in H2O (500,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Contraroterend, PWM-regeling, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden per ventilator |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR DUBBEL 60X51MM 12VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator (dubbel) 12VDC vierkant - 60mm L x 60mm H Bal 65,3 CFM (1,83m³/min) 4 draden per ventilator |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
65,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9CR0612P5H03 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.