Sanyo 9CR0412H502 fan
Artikelnummer:
9CR0412H502
Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 40mm L x 40mm H Ball 2 Wire Leads per Fan
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9CR0412H502 |
| Lawaai: | 54,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | – |
| Vermogen (watt): | 8.64 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 13300 voor, 9300 achter |
| Beëindiging: | 2 draadkabels per ventilator |
| Fabrikant: | Sanyo |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Breedte: | 56,00mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizendassig (dubbel) |
| Kenmerken: | Tegengesteld draaiende |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 0,199 lb (90,26 g) |
| Serie: | San Ace 40 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.720A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial (Dual) 12VDC Square – 40mm L x 40mm H Ball 2 Wire Leads per Fan |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
54,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9CR0412H502 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.