Sanyo Denki 9BMB24P2S01 ventilator
Artikelnummer:
9BMB24P2S01
Ventilatorblazer 24VDC rechthoekig/rond - 97,1mm L x 95mm H Bal 43,1 CFM (1,21m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$62,29
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9BMB24P2S01 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 43,1 CFM (1,21m³/min) |
| Lawaai: | 59,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 16.8 W |
| RPM: | 5250 RPM |
| Breedte: | 33,00mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | San Ace B97 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 97,1 mm lang x 95 mm hoog |
| Statische druk: | 2,450 in H2O (610,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR VENTILATOR 97.1X33MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 24VDC rechthoekig/rond - 97,1mm L x 95mm H Bal 43,1 CFM (1,21m³/min) 4 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.700A |
| Spanningsbereik: | 21,6 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
59,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9BMB24P2S01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.