Sanyo 9BMB12P2K01 ventilator
Artikelnummer:
9BMB12P2K01
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$44,49
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sanyo Denki |
| Lawaai: | 66,0 dB(A) |
| Spanning:: | 12 VDC |
| Snelheid (RPM): | 6850 RPM |
| Luchtstroom: | 56,8 CFM (1,59 m/min) |
| Type ventilator: | Blower |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Breedte: | 33,00mm |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Serie: | San Ace B97 |
| Statische druk: | 5,140 in H2O (1280,0 Pa) |
| Beschrijving: | AANJAGER 97X33MM 12VDC TACH,PWM |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 97,1 mm lang x 95 mm hoog |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Vermogen (watt): | 40.80W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158¡ãF (-20 ~ 70¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 60¡ãC |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 3.4A |
| Fabrikant: | Sanyo Denki |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
66,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
56,8 CFM (1,59 m/min) |
| Spanning |
12 VDC |
| Toerental |
6850 RPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9BMB12P2K01 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.