Sanyo 9AH0612P4G03 fan
Artikelnummer:
9AH0612P4G03
Ventilator Tubeaxial 12VDC vierkant - 60mm L x 60mm H Bal 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9AH0612P4G03 |
| Lawaai: | 39,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | – |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 5600 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Sanyo |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, TUV, UR |
| Gewicht: | 0,176 lb (80,00 g) |
| Serie: | San Koeler 60 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.210A |
| Spanningsbereik: | 10,2 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 12VDC vierkant - 60mm L x 60mm H Bal 4 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
39,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo 9AH0612P4G03 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.