Sanyo Denki 9ADW5701P5H003 ventilator
Artikelnummer:
9ADW5701P5H003
Buisasventilator 100 ~ 240VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 236,0 CFM (6,70m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$201,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9ADW5701P5H003 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 100 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 236,0 CFM (6,70m³/min) |
| Lawaai: | 54,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 17.00W |
| RPM: | 3800 TPM |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | San Ace 172AD |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Statische druk: | 0,780 in H2O (194,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Vergrendelde rotorsensor, PWM-regeling, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP56 - stofdicht, waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | 172X51MM, ACDC, 100V TOT 240V, SP |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 100 ~ 240VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 236,0 CFM (6,70m³/min) 4 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.300A |
| Spanningsbereik: | 90 ~ 264VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
54,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9ADW5701P5H003 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.