Sanyo Denki 9ADW1TV23P0G001 ventilator
Artikelnummer:
9ADW1TV23P0G001
Buisasvormige ventilator 230VAC Rond - 250mm Dia Bal 936,0 CFM (26,50m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$450,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9ADW1TV23P0G001 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 936,0 CFM (26,50m³/min) |
| Lawaai: | 71,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 140W |
| RPM: | 2700 TPM |
| Breedte: | 99,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | San Ace 250AD |
| Afmetingen: | Rond - 250mm Dia |
| Statische druk: | 2,610 in H2O (650,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP56 - stofdicht, waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | 250X99MM, ACDC, 230V, SPLASH PRO |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasvormige ventilator 230VAC Rond - 250mm Dia Bal 936,0 CFM (26,50m³/min) 4 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.20A |
| Spanningsbereik: | 180 ~ 264 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
71,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9ADW1TV23P0G001 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.