Sanyo Denki 9ADW1601H5T02 ventilator
Artikelnummer:
9ADW1601H5T02
Vierkante ventilator Tubeaxial 100 ~ 240VAC - 160mm L x 160mm H Bal 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$212,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9ADW1601H5T02 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 100 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | – |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | San Aas 160AD |
| Afmetingen: | Vierkant - 160mm L x 160mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP56 - stofdicht, waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | 100V TOT 240V, SPATWATERDICHT, TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 100 ~ 240VAC - 160mm L x 160mm H Bal 4 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 90 ~ 264VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9ADW1601H5T02 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.