Sanyo Denki 9ADTV23P0G001 ventilator
Artikelnummer:
9ADTV23P0G001
Buisasvormige ventilator 230VAC Rond - 250mm Dia Bal 936,0 CFM (26,50m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$400,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 9ADTV23P0G001 |
| Fabrikant: | Sanyo Denki Amerika Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 936,0 CFM (26,50m³/min) |
| Lawaai: | 71,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 140W |
| RPM: | 2700 TPM |
| Breedte: | 99,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | San Ace 250AD |
| Afmetingen: | Rond - 250mm Dia |
| Statische druk: | 2,610 in H2O (650,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | 250X99MM, ACDC, 230V, CENTRIFUGA |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasvormige ventilator 230VAC Rond - 250mm Dia Bal 936,0 CFM (26,50m³/min) 4 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.20A |
| Spanningsbereik: | 180 ~ 264 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
71,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sanyo Denki 9ADTV23P0G001 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.